Iwona i Wiesław Ochotny +48 606 814 786

Opinie

 • Wiesławie i Iwonko... Współpraca z Wami była dla nas czystą przyjemnością, zarówno na zdjęciach ślubnych jak i plenerowych. Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty. Polecamy wszystkim "All in White" dzięki Wam mamy super pamiątkę ślubną, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem i wzruszeniem na twarzy. Moglibyśmy się rozpisywać, ale to chyba nie ma sensu...Po prostu jesteście rewelacyjni!

  Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe chwile, szczerze polecamy i na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z Waszych usług!!!

  Paulina i Arek

 • O "All in White" dowiedzieliśmy się z internetu, spodobała się nam ich strona. Po telefonie i spotkaniu z nimi, od razu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiednich fotografów na nasz wymarzony ślub. Zdecydowaliśmy się na pakiet, który zawierał sesję narzeczeńską, przygotowania do ślubu, ślub, wesele oraz sesję plenerową. (Wszystko odbyło się w dogodnych dla nas terminach).

  Pomimo, że niezbyt swobodnie czujemy się przed obiektywem, to dzięki uprzejmości, swobodzie i spontaniczności Wieśka, każda z sesji była radosna, naturalna i bezstresowa. A zdjęcia wyszły rewelacyjnie.

  Podczas przygotowań i ślubu "All in White" stanęli na wysokości zadania. Znaleźli ciekawe ujęcia, detale czy zbliżenia, które spokojnie można by było umieści na wystawie w galerii. Dla nas, są zatrzymaniem wyjątkowej chwili. W kościele byli niewidoczni i dyskretni, a przy tym udało się im uchwyci osoby i sytuacje w odpowiednich momentach "uwieczniając" panującą wówczas atmosferę. Zdjęcia z przyjęcia weselnego ukazują jak dobrze bawili się nasi goście. Przeglądając je, za każdym razem, na naszych twarzach pojawia się duży uśmiech wywołany powrotem miłych wspomnień. Podczas wesela cały czas widzieliśmy jak Wiesiek chodzi i wszystkim robi zdjęcia, a zadowoleni goście bez skrępowania chętnie pozowali. Wesele było dla nas wielkim, ale i ogromnie stresującym przeżyciem, jednak dzięki naszemu fotografowi, tę wyjątkową chwilę na zawsze zatrzymaliśmy na profesjonalnych zdjęciach.

  Za wszystko bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój swojej pasji.

  Sandra i Paweł

 • Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej młodej pary. Warto zadbać o to by pamiątka tego dnia była równie wyjątkowa.

  Wiesław został nam polecony przez znajomych, którzy wcześniej korzystali z jego usług. To chyba najlepsza z możliwych reklam. Nie mogliśmy wybrać lepiej. All In White zadbało o nas kompleksowo. Wiesław ma bardzo dobry kontakt z ludźmi a przede wszystkim zależy mu na spełnieniu oczekiwań młodej pary. Nie musicie również martwić się o efekt końcowy. Zdjęcia są rewelacyjnie wykonane, wykadrowane oraz dopieszczone.

  Z czystym sumieniem polecamy All In White

  Ola i Mateusz

 • Chcielibyśmy bardzo gorąco podziękować za wspaniałą sesję kościelno -weselno -plenerową, która została bardzo profesjonalnie zorganizowana przez All in White Photography. Zdjęcia zyskały duże uznanie naszych gości i wszystkich, którzy je oglądali, zaś dla nas pozostają wspaniałą pamiątką, pozwalającą w każdej chwili powrócić do dnia naszego wesela.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy Cię wszystkim!

  Agnieszka i Łukasz