+48 606 814 786 | +48 698 250 590

Sesja ciążowa Iwonki

admin · Czerwiec 06, 2015 · sesje ciążowe · 3 raz/y skomentowano

Post sesja ciążowa

Od półtora miesiąca jesteśmy już szczęśliwymi rodzicami i niedługo zapewne przyjdzie pora na pochwalenie się pociechą, jednak teraz chcieliśmy nieco powspominać czas oczekiwania na córeczkę. Żeby nie można było powiedzieć, że szewc bez butów chodzi zrobiliśmy sesję ciążową. Spróbowaliśmy trochę innej stylizacji, niż na sesjach wykonanych do tej pory. Zdecydowaliśmy się na nieco odważniejsze ujęcie ciała kobiety w ciąży. Sami zobaczcie co z tego wyszło.

Przy okazji nasunęło nam się kilka porad dla kobiet chcących uwiecznić swój odmienny stan duszy i ciała 😉

Sesji ciążowej nie warto odkładać na ostatnią chwilę, ponieważ pod koniec ciało kobiety i jej samopoczucie zmienia się bardzo szybko, przez co sesja albo może okazać się niemożliwa do wykonania, albo będzie męczącym przeżyciem, a nie ciekawą przygodą. Nawet jeśli uda się ją wykonać w ostatnim miesiącu ciąży to przyszła mama może nie być zadowolona z wyników, bo nie będzie chciała oglądać swojego ciała na chwilę przed porodem. Na szczęście my wykonaliśmy sesję na przełomie 7 i 8 miesiąca. Każda kobieta jest inna i inaczej przechodzi ciążę, dlatego warto wcześniej przemyśleć na jakim etapie chcemy uwiecznić ten odmienny stan.

Na sesję warto się dobrze przygotować, zadbać o makijaż i fryzurę, ponieważ chociaż obróbka graficzna może zdziałać cuda, to i tak nie zastąpi dobrego przygotowania do zdjęć. W kwestii makijażu warto zwrócić się do specjalisty. W ciąży rysy twarzy często się zmieniają i wymagają nieco innej oprawy od tej stosowanej wcześniej.

Na sesji dużo zbliżeń robimy na brzuszek. Skóra jest mocno naciągnięta, co powoduje jej błyszczenie. Podkręcają to jeszcze kremy i olejki, bez których w ciąży nie można się obejść, jednak przed samą sesją warto zrezygnować z nawilżania brzuszka dla lepszego efektu zdjęć.

Czas oczekiwania na potomka to ważny etap dla mamy, ale również i dla taty, dlatego robiąc sesje w dwójkę warto zwrócić uwagę na to aby ubrania do siebie pasowały. Najlepiej przygotować sobie kilka wygodnych zestawów.

A teraz czas na zdjęcia:

Sesja_ciążowa_Iwonki_01

Sesja_ciążowa_Iwonki_02

Sesja_ciążowa_Iwonki_03

3 Komentarze:
 1. Śliczne :)
  Gratuluję córeczki :)

  Ula · Czerwiec 09, 2015
 2. Popieram treść artykułu. Warto zrobić taką sesje wczesniej, zwlaszcza jeśli nie jesteśmy wstanie przewidziec czy czasami nie spedzimy ostatniego miesiaca ciazy w szpitalu. Ja niestety nie zdazylam i mam nadzieje to nadrobic nastepnym razem 😉

  Daria · Czerwiec 23, 2015
 3. Piekna !!! Nastepna sesja coreczki :)

  amberemotion · Lipiec 12, 2015

Zostaw Komentarz!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>