+48606814786

Sandra i Paweł

admin · 04 kwietnia, 2015 · · 0 raz/y skomentowano

O „All in White” dowiedzieliśmy się z internetu, spodobała się nam ich strona. Po telefonie i spotkaniu z nimi, od razu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na odpowiednich fotografów na nasz wymarzony ślub. Zdecydowaliśmy się na pakiet, który zawierał sesję narzeczeńską, przygotowania do ślubu, ślub, wesele oraz sesję plenerową. (Wszystko odbyło się w dogodnych dla nas terminach).

Pomimo, że niezbyt swobodnie czujemy się przed obiektywem, to dzięki uprzejmości, swobodzie i spontaniczności Wieśka, każda z sesji była radosna, naturalna i bezstresowa. A zdjęcia wyszły rewelacyjnie.

Podczas przygotowań i ślubu „All in White” stanęli na wysokości zadania. Znaleźli ciekawe ujęcia, detale czy zbliżenia, które spokojnie można by było umieści na wystawie w galerii. Dla nas, są zatrzymaniem wyjątkowej chwili. W kościele byli niewidoczni i dyskretni, a przy tym udało się im uchwyci osoby i sytuacje w odpowiednich momentach „uwieczniając” panującą wówczas atmosferę.
Zdjęcia z przyjęcia weselnego ukazują jak dobrze bawili się nasi goście. Przeglądając je, za każdym razem, na naszych twarzach pojawia się duży uśmiech wywołany powrotem miłych wspomnień. Podczas wesela cały czas widzieliśmy jak Wiesiek chodzi i wszystkim robi zdjęcia, a zadowoleni goście bez skrępowania chętnie pozowali. Wesele było dla nas wielkim, ale i ogromnie stresującym przeżyciem, jednak dzięki naszemu fotografowi, tę wyjątkową chwilę na zawsze zatrzymaliśmy na profesjonalnych zdjęciach.

Za wszystko bardzo dziękujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój swojej pasji.

Sandra i Paweł

Sorry, the comment form is closed at this time.